Оплата та Доставка

ОПЛАТА:

  1. на картку Приват Банка
  2. готівкою при доставці кур’єром
  3. післяоплата при замовленні через Нову Пошту

ДОСТАВКА:

Кур’єром по Києву:

– вартість доставки кур’єром складає 40 грн.

– при замовленні на суму від 1000 грн. доставка безкоштовна.

 

Замовлення, що було оформлене до 12:00 відправляється  в той же день, після 12:00 – на наступний день. Термін доставки залежить від місця розташування замовника, але не менше 1-го дня. Замовлення необхідно оплатити повністю. Повернення товару можливе лише протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

 

Укрпоштою:

Вартість пакування замовлення для відправки Укрпоштою є стандартною та складає 45 грн. – При замовленні на суму від 1500 грн. доставка безкоштовна. Термін доставки на поштове відділення  – 5-7 днів з моменту відправки. Для перевірки стану замовлення використовуйте номер декларації, який ми відправляємо разом з деталями замовлення в смс повідомленні чи на електронну пошту.

 

Новою Поштою:

Замовлення відправляються щодня, окрім неділі та святкових днів. Оплата замовлення відбувається в момент його отримання на «Новій Пошті». При замовленні на суму від 1500 грн. доставка безкоштовна. Для перевірки стану замовлення використовуйте номер декларації, який ми відправляємо разом з деталями замовлення в смс повідомленні чи на електронну пошту.

Звертаємо вашу увагу, шо при замовленні до 1500 грн., окрім суми за замовлення замовник оплачує вартість доставки та вартість послуги за повернення коштів продавцю.

 

*пам’ятайте про те, що оформлюючи замовлення на цьому сайті ви згодні з «Умовами надання послуг»: де ми беремо на себе зобов’язання доставити вам замовлення, а ви  – оплатити його повну вартість. Керівництво інтернет-магазину залишає за собою право у відмові надання послуг у разі несвоєчасної оплати замовлення чи відмови від оплати в момент доставки замовлення.

 

Правила оплати та повернення замовлень

  1. Оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину ledspace.com.ua, Ви погоджуєтеся з “Умовами надання послуг», тобто зобов’язуєтеся викупити своє замовлення протягом 4 днів.
  2. У випадку, якщо:
  • клієнт не викупив замовлення у вказаний термін
  • не попередив інтернет-магазин www.ledspace.com.ua про продовження замовлення
  • не відмінив замовлення по об’єктивним причинам

Адміністрація інтернет-магазину розцінює такі дії як порушення умов угоди і може відмовити клієнту в наданні послуг.